Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Chcete vydat a prodávat svou knihu?

Šuplík.cz vaši knihu levně vytiskne a vydá v malém nákladu a zajistí i její přímý prodej. O samotný prodej a distribuci se tak nemusíte vůbec starat, zajistíme vše, co s tím souvisí, včetně marketingu.

Jste začínající autor? Proč se doprošovat v klasickém vydavatelství, když je tu Šuplík.cz?

Přestaňte psát do šuplíku!

Vydáme vaši libovolnou knihu, do šuplíku už rozhodně nepište. Každý titul bez ohledu na žánr si může najít čtenáře! Není důležité, že jste neznámý autor, každý přece nějak začínal.

Díky Šuplíku si každý bude moci knihu objednat a koupit velmi jednoduchým a pohodlným způsobem – SMSkou nebo platební kartou.

Pět Š pro Šuplík

  1. Šuplík s vašimi texty hravě vyprázdníme. Vydáme vaši knihu i v malém nákladu za velmi rozumnou cenu. A kvalitně! (Malý náklad krát rozumná cena tvoří částku, kterou dokážete zaplatit i jako nadějný začínající autor.)
  2. Šikovný prodej knížek přes SMS – mobil má dnes každý. JednoduŠŠí způsob, jak si mohou čtenáři koupit vaši knihu, už jsme nemohli vymyslet. ZaŠlou SMS v ceně knihy, my jim knihu poŠleme poŠtou. Žádná vaše starost s distribucí, žádné nevyzvednuté dobírky. KaŠlete na ně, jsou drahé – nikdo není ochoten za dobírku platit téměr stejnou cenu jako za samotnou knížku.
  3. Šíříme vás i virálně. V každé knize ze Šuplíku je vytiŠtěna informace o možnosti jejího nákupu přes SMS. Spokojený čtenář tak může snadno doporučit nákup svým přátelům.
  4. Šikanu neznámých autorů neznáme! Bez jména se do knihkupectví nedostanete (možná tak jako zákazník), do našeho eŠopu naopak velmi snadno.
  5. Šokujete své blízké. Pochlubte se jim svojí vydanou prvotinou a připravte se na obdivné pohledy i notýsky na autogram.

Kolik vás to bude stát?

Tuhle otázku jsme čekali. :-)

Náklady na vydání knížky je velmi těžké stanovit předem. Berte s rezervou všechny online kalkulačky, které slibují tyto náklady spočítat. Většinou operují s nejlevnějším papírem a požadují po vás údaje, které předem nemůžete znát (třeba počet stránek).

Prosíme nezapomínejte, že i naše kalkulace jsou pouze orientační. Nebojte se nám napsat a poradit se s námi – k ničemu vás to nezavazuje.

Ale když jinak nedáte:

  • 100 stran, A5, Ofset 80, měkká vazba – 85 Kč za knihu
  • 200 stran, A5, Ofset 80, měkká vazba – 110 Kč za knihu
  • 200 stran, A5, knižní Munken, pevná šitá vazba – 160 Kč za knihu

Kontaktujte nás na adrese andrea.sasinova@suplik.cz, řekneme vám více.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2074 2074

Ano, už mi něco vyšlo. 357 357

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 215 215