Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Putování dešťového panáčka

Kateřina Mononen

Cena knihy je 198 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Kniha je vyprodaná

O knize

Pohádkový příběh „Putování dešťového panáčka“ doplněný mnoha barevnými celostránkovými ilustracemi může oslovit děti i jejich rodiče. Snaží se zachytit kouzlo světa ve své přirozenosti, světa přírodních krás a cyklických změn. Během jarní bouřky se jedna dešťová kapka oddělí od ostatních, sklouzne se po nebeské duze a promění se v dešťového panáčka. Ten je zprvu světem okouzlen, svět se mu zdá „tak barevný a voňavý“, a pro své nadšení pozapomene, odkud přišel. Brzy však přichází noc a s ní se barvy světa ztrácí. Nebezpečí, ze kterého panáčka vysvobodí dešťové kapky, mu umožní rozpomenout se na svůj původ. Zasteskne se mu po domově a touží se znovu stát deštěm. Postaví si lodičku a v nedalekém potoce začne svoji pouť. V pozadí příběhu se skrývá ještě hlubší rovina výkladu, touha navrátit se tam, odkud jsme přišli, najít cestu domů.

Ukázka z knihy

Když vyjde sluníčko, stíny noci jsou ty tam. Byl to jen sen? Zamotal se do pavoučích sítí a dešťové kapky ho zachránily… Dešťové kapky… Sestřičky… Býval také jednou z nich. Zasteskne se mu po domově. Vzpomíná, jaké to bylo být dešťovou kapkou. Jaké to bylo jako dešťová kapka si jen tak mrholit. Jindy zas padat z hustých šedých mraků za zvuku burácivých hromů do vln oceánu. V zimě se proměnit ve sněhovou vločku a tichounce se snášet temnou zimní nocí nebo jako ledová kroupa bubnovat na střechy domů… Jaké to bylo stékat po oknech domů a nahlížet dovnitř. Často za skly oken viděl zvědavé dětské oči, které pozorovaly s nadšením, jak dešťové kapky dopadají na okno. Kéž by se mohl k ostatním kapkám zase připojit

Informace o knize

Autor: Kateřina Mononen
Počet stran: 45
Vazba: měkká lepená
ISBN: 978-80-87590-54-6
Rok vydání: 2013

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 198 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2074 2074

Ano, už mi něco vyšlo. 357 357

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 215 215