Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


CIZINEC

Štěpánka Saadouni

Cena knihy je 297 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Postup pro objednání knihy SMSkou

Pošlete na číslo 9020099 SMSku s textem:

SUPLIK 96 jmeno prijmeni adresa

Po potvrzení první SMS pošlete druhou SMS s textem:

SUPLIK 96

Druhá SMS bude opět potvrzena a tím je objednávka i platba dokončena. Knihu zašleme do 5 dnů na adresu uvedenou v první SMS.

O knize

Celek je tvořen devíti povídkami bradburyovského typu, v nichž většinou realistický děj vyústí v hororový či sci-fi závěr. Povídka "DOVOLENÁ" svým zastřeně hororovým, ne zcela dopovězeným závěrem nutí čtenáře domýšlet, povídka "BRIGÁDA" má podobné ladění, následuje "HORALKA" s překvapivým závěrem, který opět vede čtenáře k domyšlení příběhu." POUŠŤ" má sci-fi působivou atmosférou."OSUD" je víceméně realistický příběh, zatímco "NÁVRAT" je příběh o Panně Marii se sci-fi zabarvením. A to nejlepší nakonec: "MALÝ" má skvěle vystiženou atmosféra i charaktery, jen naznačený, a tudíž čtenáře inspirující konec."CIZINEC" je nejdelší povídkou a "ZÁHADA" sugestivně vystihuje záhadu kamenné věže s tajemnými značkami (Zvíkov?) a líčí dännikenovský spor mezi vědci.

Ukázka z knihy

Elena duchy potkávala už v nemocnici, ale tam byli duchové tišší a zmatení. Najednou opustili tělo a nevěděli, co si počít s nabytou svobodou. Bloudili chodbami a byli rádi, když jim otevřela okno ven do tmy. Ti zdejší duchové byli jiní. Byli to duchové národa jezerních lidí. Elena se bála, že se na ni vrhnou, začnou ji rdousit a žádat ji aby jim vrátila jejich zemi, jejich jezerní klid. Byli to duchové lidí vykořeněných, opuštěných, kteří přišli o všechno kromě zoufalé zloby.

Elena Neviditelná je slyšela, jak naříkají a proklínají den, kdy jednoho vládního úředníka napadlo stavět na Velkém jezeře elektrárnu. Díky ní by prý bylo možné rozsvítit světlo i v těch nejzapadlejších vesnicích. Vládní úředník byl chytrý, a tak se mu pro jeho nápad podařilo získat vlády bohatých zemí, které začaly posílat ze svých tučných kont peníze na pomoc ubohým chudákům bez elektřiny.

Informace o knize

Autor: Štěpánka Saadouni
Počet stran: 82
Vazba: měkká lepená
ISBN:
Rok vydání: 2013

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 297 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2073 2073

Ano, už mi něco vyšlo. 356 356

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 214 214