Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Kanadské bloudění

Václav Šťastný

Cena knihy je 396 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Kniha je vyprodaná

O knize

Po prvním a druhém vydání Kanadského bloudění jsem dostal od čtenářů řadu dopisů. Obsahem byly rozdílné. Psali mi ti, kteří již procestovali kus světa; ti, kteří si cestování nemohli finančně dovolit. Také jsem dostal dopisy, ve kterých jsem byl odsuzován za gramatiku a vulgární slova, která v knížce někdy používám. Též jsem obdržel několik dopisů, kde mi čtenář napsal, že jsem se měl více zmínit o lovech. Některé také zajímalo, kolik jsem vydělal na vydání knihy a kolik zlata jsem našel na severu.
Většinou jsem však dostal dopisy od emigrantů, jejichž bloudění životem bylo vlastně stejné. Hledání práce, hledání životního partnera, se kterým by si rozuměli a založili společný domov. Zkrátka, hledání lásky a spokojenosti.
Každý máme svůj názor na život. Pokud jsi samotář a Tvým životním cílem je poznat svět, nehleď na peníze – stojí to za to. Když si to nemůžeš finančně dovolit, vždy se najde nějaký způsob, jak si na dovolenou ušetřit. Život ubíhá jako voda. Jsme zde na světě jenom jednou.
Pokud jde o gramatiku a vulgární slova, psal jsem řečí, jakou lidé mluví mezi sebou – tedy hovorově. Jak by to vypadalo, kdybych napsal „myši ve srubu se mi vykakaly do rýže“. Není upřímnější říci „myši mi nasraly do rejže“? Což se stalo.
Lovy – nikdy jsem se nepovažoval za lovce. Když jsem zastřelil zvíře, bylo na jídlo. Nikoliv pro sport, nebo kvůli fotografii.
Je pravda, že jsem na severu hledal zlato. Co jsem našel nestálo za řeč. Živil jsem se celý život rukama. Z prvního a druhého vydání Kanadského bloudění jsem finančně neměl vůbec nic. Našel jsem však větší poklad. Našel jsem lásku. Seznámili jsme se díky tomu, že si objednala kopii mé knihy. Po sedmi letech společných cest po několika kontinentech se Regina Frank stala mou ženou.
Strávili jsme nespočetné hodiny nad úpravami elektronické verze knihy ke třetímu vydání. Bez Reginy (Veverky) by k němu asi nedošlo, protože jsem už neměl zájem knihu v češtině vydávat. Proto chci toto třetí autorsky upravené vydání Kanadského bloudění věnovat své ženě Regině Frank.

Ukázka z knihy

Informace o knize

Autor: Václav Šťastný
Počet stran: 301
Vazba: pevná šitá, A5
ISBN:
Rok vydání: 2013

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 396 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2073 2073

Ano, už mi něco vyšlo. 357 357

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 214 214