Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Pan Dokonalý a kotě s diamantem

Jana Jezberová

Cena knihy je 297 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Kniha je vyprodaná

O knize

Jde o typicky ženskou literaturu – o zdařile a vtipně napsanou novelu, jejíž hrdinové (spíše ovšem hrdinky) a jejich osudy jsou vzaty a do detailů odpozorovány přímo ze života, včetně všech těch zdánlivých náhod i funkčně užitých, věrohodných dialogů. Mužskému čtenáři sice místy zůstane rozum stát nad některými situacemi, ale autorce se nakonec podaří každého bezbolestně přesvědčit o své pravdě a dobrým vygradováním děje udržet čtenářovu pozornost až po sám konec. Takže i všechny četné sexuální scény, byť místy nemají daleko k pornografii, jsou nakonec v celém kontextu dost únosné. A čtenářkám na konci (mimochodem vymyšleném tak, že klobouk dolů!) může i slza ukápnout.Autorka-terapeutka touto knihou uspořádala svůj další úspěšný prožitkový seminář, jehož absolvování (v duchu rčení Per aspera ad astra – Přes překážky ke hvězdám) lze doporučit každé citlivé duši.

Ukázka z knihy

Hm, už jsem povýšila na miláčka. Pak mi dal pusu a kytku. Vzpurně s pusou našpulenou a postojem přímo bojovým jsem nastavila ještě druhou ruku. Hle, překvapení se konalo.

„No dobře, ty nedočkavá kočičko, chtěl jsem ti to dát až doma, ale když nedáš jinak, dám ti to hned. Aby všichni viděli, jak moc tě miluju.“ Vyndal z kapsy malou růžovou sametovou krabičku.

Ztuhla jsem a opět se mi rozklepala kolena. Do té doby jsem byla celkem v pohodě, ale tohle jsem nečekala. Hm, asi se vyplatí nebýt skromná, napadlo mne.

Řekl: „No neboj a otevři ji. Ty dračice jedna!“

Já cítila, jak celý salon hledí na tuto scénu, jako bych byla na scéně Národního divadla. Váhala jsem, když paní zákaznice, kterou jsem právě česala, řekla: „Tak ji, Niky, otevřete.“

Já poslechla a otevřela. Zároveň s víčkem od krabičky jsem otevřela úžasem i pusu. Byl tam! Byl tam diamant, a tak krásný a třpytivý, že jsem málem omdlela. Vyšlo ze mě jen jakési „ach“ a oči se mi opět zalily slzami.

Petr mě políbil, evidentně spokojený, a zamířil k odchodu. U dveří se ještě otočil, a když mě viděl, jak držím v jedné ruce kytku s fénem, v druhé krabičku se zásnubním prstenem, usmál se evidentně spokojený svým vystoupením a řekl: „Dnes večer buď doma, kotě!“ A jak rychle přišel, tak rychle odešel. No prostě pan Dokonalý.

Informace o knize

Autor: Jana Jezberová
Počet stran: 139
Vazba: měkká lepená
ISBN: 978-80-87590-25-6
Rok vydání: 2012

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 297 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2073 2073

Ano, už mi něco vyšlo. 357 357

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 214 214