Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Světy - Královna démonů

 Tarcikk

Cena knihy je 297 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Postup pro objednání knihy SMSkou

Pošlete na číslo 9020099 SMSku s textem:

SUPLIK 61 jmeno prijmeni adresa

Po potvrzení první SMS pošlete druhou SMS s textem:

SUPLIK 61

Po potvrzení druhé SMS pošlete třetí SMS s textem:

SUPLIK 61

Třetí SMS bude opět potvrzena a tím je objednávka i platba dokončena. Knihu zašleme do 5 dnů na adresu uvedenou v první SMS.

O knize

Z textu je patrné postupné zlepšování. Tato kniha je vlastně v pozadí mým příběhem. Neboť v každé větě se snažím o alespoň nepatrné zlepšení. Takže sami můžete vidět nejprve pomalou, postupně sílící gradaci příběhu, který se na začátku nechce zcela odhalit. Blíže a blíže se dostáváte k počáteční myšlence stejně jako kdysi já nad papírem a propiskou. Jakmile se dostanete za část vázanou dějinami čeká vás temný příběh. Tajemné síly pracují a mágové se postupně dostávají do kleští. Lidé v tomto světě jsou zmatení, naivní nebo zlí. Naděje je daleko. Do všeho tohoto zmatku však vztupuje nový velký nepřítel a příběh se rozbýhá na plné obrátky.

Autor

"Světy" jsou rozsáhlou rodovou ságou našeho světa, která začíná na úsvitu dějin a (asi prozatím) končí v jakémsi bezčasí na jejich konci. Zpočátku text vypadá, jako že je jakousi mytologicko-fantastickou interpretací dějin světa, v níž vystupují „reální“ i vymyšlení bohové, ba dokonce i reálné osobnosti (např. Hitler). Ale poměrně brzy autor onen mýtus opustil a naplno popustil uzdu své rozpoutané fantazii, jež vyústila do barvitého líčení bojů o charakter imaginárního světa.

PhDr. Michal Žák - korektor

Ukázka z knihy

Když byla připravena ochrana oblačného města, Zas se rozhodl zapojit do války ještě více i svůj lid. Vyslal k němu pár menších mágů a ti převlečeni za smrtelníky pomáhali vytvořit válečnou strategii lidí a vyvolali pár menších nelidských bojovníků, kentaurů a minotaurů.

Největší z těch mágů byla pro lidi bohyně Athéna. Ta předávala lidem svoji moudrost již celé věky. Pomáhal ji v tom právě Merha a jiní menší mágové.

Ra se rozhodl zaútočit. V jeho armádě byly miliony lidí. Ra si myslel, že budou na pozemní útok stačit sami. Vyslal s nimi jen pár velkých škorpionů, jež sám vyvolal, a množství ochočených zvířat: slonů, krokodýlů a jiných šelem. Jejich řady byly nekonečné. On sám s ještě větší armádou mrtvých, než pochodovalo na Zasův lid živých, a s početnou skupinou mágů, zejména nekromenkerů, nastoupil na Armagedon a vylétl směrem k oblačnému městu.

Informace o knize

Autor: Tarcikk
Počet stran: 176
Vazba: měkká lepená, A5
ISBN: 978-80-87590-23-2
Rok vydání: 2012

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 297 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2074 2074

Ano, už mi něco vyšlo. 357 357

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 215 215