Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Hajundija

Karla Hanušová

Cena knihy je 396 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Kniha je vyprodaná

O knize

"Hajundija, zem za zavřenýma očima," - kouzelná knížka s krásnými ilustracemi, bohatým, napínavým příběhem a spoustou postaviček, knížka plná dětských snů, překvapení a zvratů.
Řada podivuhodných světů, někdy příjemných a jindy zas tak trochu strašidelných, skrytých v babiččině obchůdku se smíšeným zbožím. Ten by jste už ovšem v našem reálném světě nenašli; můžete ho však najít ve světě fantazie, tam za zavřenýma očima malého Kryštofa, a jít s ním a s jeho malým kamarádem panem Augustýnem Punčoškem hledat klíč Bíloběl. Klíč k porozumění mezi lidmi. Knížka, jež zaujme nejen děti, ale i řadu dospělých, kteří ještě nezapomněli jaké je to být dítětem.
Od 9 do 99 let.

Ukázka z knihy

A snad aby ujistil víc sebe než své návštěvníky, prošel pokojem ke dveřím mezi knihovnami a nočním stolkem u postele s nebesy, pootevřel je a vykoukl jimi ven.
„Dyť sem to hned říkal. Vobyčejná chodba,“ řekl zklamaně. Pak dveře zavřel a pomalu se šoural zpátky do pokoje.

,Radějc si to ještě taky omrknu,' pomyslel si Kryštof. ,V Hajundiji obyčejně není nic takový, jak se to na první pohled zdá.' Znovu pootevřel dveře na chodbu a vykoukl jimi ven.

Pokud za nimi ještě před okamžikem byla obyčejná chodba, zmizela mezitím jako mávnutím kouzelného proutku. Místo ní uviděl Kryštof nekonečné množství dřevěných můstků, schodišť, podchodů a nadchodů, které mizely v klenutých portálech temných chodeb, procházejících mohutnými devítibokými kamennými věžemi. To vše se proplétalo v jednom obrovitém bludišti, v labyrintu vznášejícím se v černé hlubině nekonečného prostoru, v podivném vesmíru bez hvězd. A odkudsi z hlubin toho bludiště k němu přilétala jakási písnička a připomínala mu cosi důvěrně známého, cosi nanejvýš důležitého, jenže právě v tu chvíli si ne a ne vzpomenout, co by to vlastně mohlo být.

Informace o knize

Autor: Karla Hanušová
Počet stran: 345
Vazba: měkká lepená, A5
ISBN: 978-80-87590-64-5
Rok vydání: 2015

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 396 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2073 2073

Ano, už mi něco vyšlo. 356 356

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 214 214