Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Čas

Anna Květoňová

Cena knihy je 198 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Kniha je vyprodaná

O knize

Příběh je zasazen do exotického jihoamerického (a zčásti dánského) prostředí a odehrává se koncem 19. století, což je logicky zdůvodněno záměrem ukázat kontrast mezi úrovní tehdejší techniky a mimořádností vynálezu hrdinčina otce. Jde o ženskou literaturu. Autorka se soustřeďuje na osud a hlavně lásky hlavní hrdinky a její kamarádky do té míry, že ostatní osoby ustupují do pozadí. Svůj záměr podrobně vylíčit všechny peripetie osudu obou dívek však autorka naplnila suverénně. Nutno ještě podotknout, že autorce je 14 let a jedná se o její prvotinu

Ukázka z knihy

Takto připravený šel otevřít dveře, za kterými stála jeho dcera. Tak dlouho ji neviděl! V paměti se mu uchovala úplně jiná osoba. Afrika jednadvacetiletou Juanu tolik změnila… Byla zdravě opálená, měla dlouhé černé vlasy, které jí splývaly až do pasu, a její oči, jinak černočerné jako uhel, dnes zářily jako hvězdy v tmavé noci. Juana byla nejen velmi krásná, ale také nadaná dívka. Chtěla stejně jako její dědeček studovat medicínu v New Yorku. Před lety totiž velice často pomáhala v ordinaci svého dědy, který byl výborný lékař. Vždy byla a je opravdu štíhlé postavy a tak každý, kdo ji v dědečkově ordinaci viděl, mohl na ní oči nechat. Do role sestřičky se opravdu hodila po všech stránkách. No a jak je známo, umění léčit se nezapomíná, a když vám navíc přiroste tato práce k srdci, jako přirostla Juaně, už nikdy se od medicíny neodtrhnete.

Informace o knize

Autor: Anna Květoňová
Počet stran: 103
Vazba: měkká
ISBN:
Rok vydání: 1900

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 198 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2073 2073

Ano, už mi něco vyšlo. 356 356

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 214 214