Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Zlomená hrdost

Renata Bicencová

Cena knihy je 297 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Postup pro objednání knihy SMSkou

Pošlete na číslo 9020099 SMSku s textem:

SUPLIK 35 jmeno prijmeni adresa

Po potvrzení první SMS pošlete druhou SMS s textem:

SUPLIK 35

Po potvrzení druhé SMS pošlete třetí SMS s textem:

SUPLIK 35

Třetí SMS bude opět potvrzena a tím je objednávka i platba dokončena. Knihu zašleme do 5 dnů na adresu uvedenou v první SMS.

O knize

Kniha je příběhem dvou lidí z naprosto odlišných světů, sociální antropoložky a zápasníka bojových umění MMA a Combat Sambo. I přes velikou nenávist a pohrdání, které k sobě z počátku oba cítí, se jejich životy shodou náhod střetnou a prolnou. A nejen životy, ale i jejich světy, které se učí poznávat a chápat. I když to rozhodně není snadné, láska jim s tím nakonec pomůže...

Ukázka z knihy

"Příliš tě miluju. To se stalo. Byl jsem na zápas moc dobře připravený, ale myslel jsem jen na tebe, myšlenkami jsem byl s tebou. Jiní zápasníci v mojí šatně už se dávno rozcvičovali a byli připravení k boji. Já byl připravený fyzicky, ale v hlavě jsem chtěl být s mojí princeznou a obejmout jí. A už to přišlo. Měl jsem nastoupit na zápas a tak jsem se zvednul a šel jsem. Vlezl jsem do klece, ohlušil mě velký aplaus lidí. Zrovna vyhlašovali moje jméno. Lidi hulákali, tleskali, volali mé jméno. Já měl v hlavě jen jedno: chci svoji princeznu. A pak se to stalo. Nastoupil protivník a odbil gong, který zahájil zápas. Přišla rána a já měl zlomený nos a padl jsem k zemi. Nějak zvlášť to nebolelo, teda, ani jsem to necítil. Byl konec. Nikdo nechápal, co se stalo. Ani já ne. Slyšel jsem jen: to není možné, on nezápasil, on byl úplně mimo. Co se stalo, jak je možné, že prohrál?? Sebral jsem se a odešel s pomocí trenéra do šatny. Nechtěl jsem nikoho vidět, ani slyšet. Na telefonu jsem měl snad stovky zpráv. Nečetl jsem ani jednu, bylo mi smutno a byl jsem naštvaný sám na sebe. Nevěděl jsem, proč se to stalo. Proč jsem byl mimo a proč jsem prohrál? Ten zápas měl být můj. Krev mi tekla z nosu. Šel jsem na záchod s tím něco udělat. Stoupl jsem si před zrcadlo, vzal ručník a zakřivený nos narovnal.Zakřupal. ale tak nějak byl rovný. Moc to nebolelo. Víc mě trápila myšlenka prohry. Trenér mě vzal a jeli jsme do nemocnice. Po cestě se mě ptal, co jsem vyváděl. Řekl jsem, že nic. Ale věděl jsem, kde byla chyba. Do hlavy se mi dostala láska a zatemnila mi mysl.

Informace o knize

Autor: Renata Bicencová
Počet stran: 113
Vazba: měkká, A5
ISBN:
Rok vydání: 2011

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 297 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2073 2073

Ano, už mi něco vyšlo. 356 356

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 214 214