Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Malá zlodějka

Jana Jezberová

Cena knihy je 99 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Kniha je vyprodaná

O knize

Ušlápnutý úředníček bezmezně miluje svou sice atraktivní, ale hysterickou a sebestřednou ženu, která despotizuje nejen jeho, ale i jejich jedinou dceru. Jak dlouho se to dá vydržet?

Ukázka z knihy

Ale každý natržený knoflík jednou upadne. A tak se stalo, že Adélka na řeči a výtky přestala reagovat a jen otupěle mlčela a čekala, kdy to maminku přestane bavit. Pamatuju si, když jednou Adélka prosila, abychom jí koupili kočičku, že prý by si moc přála kamarádku, o kterou by se mohla starat, Evu popadl amok. Chytla Adélku vztekle za paži, s křikem ji odvedla ke klavíru a křičela jak pominutá, aby hrála a přestala mluvit nesmysly. Adélka měla oči zavalené slzami, a když byla násilím vztekle posazena na slotilčku u klavíru, vzala víko a práskla s ním vší silou. Bohužel si nestačila všimnout, že Eva měla ruce na klapkách, a tak jí tam ruce přimáčkla. Malíček to odnesl trochu víc a Eva musela na ošetření. Když se to stalo, Eva Adélce šíleně nafackovala a vzteky ji posadila do auta a jela přímo před dětský domov, který byl necelých dvacet kilometrů daleko. Tam Adélku vysadila a nechala ji stát venku s batohem, kde měla zabalenou panenku a kartáček na zuby. To jediné si malá stačila v tom fofru zabalit. Pak vzala telefon a zavolala mi, že toho nevychovaného spratka nechává tady a jede domů.Rychle jsem si půjčil firemní auto a zajel tam. Adélka seděla pod stromem a jen tak smutně koukala před sebe. Když mě uviděla, bez nejmenších emocí mě vzala za ruku a šla se mnou k autu…

Informace o knize

Autor: Jana Jezberová
Počet stran: 63
Vazba: měkká, A5
ISBN:
Rok vydání: 2011

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 99 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2073 2073

Ano, už mi něco vyšlo. 356 356

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 214 214