Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Jak Pucifálek zachraňoval Fabulánka

Jiří Aulický

Cena knihy je 198 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Postup pro objednání knihy SMSkou

Pošlete na číslo 9020099 SMSku s textem:

SUPLIK 184 jmeno prijmeni adresa

Po potvrzení první SMS pošlete druhou SMS s textem:

SUPLIK 184

Druhá SMS bude opět potvrzena a tím je objednávka i platba dokončena. Knihu zašleme do 5 dnů na adresu uvedenou v první SMS.

O knize

Když rodiče před spaním vyprávějí dětem pohádky na základě vlastní fantazie, mnohdy se jim podaří vymyslet příběhy, které dokážou zaujmout i jiné posluchače. To se podařilo Jiřímu Aulickému, který si vymyslel vlastní netradiční hrdiny, dva skřítky. Hlavně městské děti spolu s malým skřítkem z města a jeho venkovským kamarádem tak prostřednictvím příběhů s mnoha vtipnými detaily prožijí spoustu dobrodružství ve venkovské chalupě a hlavně v přírodě, mezi tamními zvířátky. Budou se nejen dobře bavit, ale dostane se jim i nenásilného poučení o přírodě, umocněného i pěknými, přehlednými ilustracemi.

Ukázka z knihy

Zpod králíkárny se ozvalo dlouhé naštvané „Mmňňauuuuu! Jednou tě stejně chytím.“ Z králíkárny vykoukl Pucifálek a zavolal na Micku: „Proč ses vrátila, copak jinde to není lepší?“ „No víš, vrátila-nevrátila, jsem přece toulavá. A když si ty lidi dobře ochočíš, tak z nich občas vypadne něco dobrého k snědku. Dneska je pátek a to znamená, že někdy odpoledne je sem přiveze ta jejich plechová příšera s kulatými tlapkami.“ „To je auto,“ řekl Pucifálek. „A proč tedy honíš Cypřišku, když dostáváš konzervy?“ „To abych nezlenivěla, víš? Musím dbát na svou štíhlou postavu, když jím takové dobrůtky.“ „Ale Cypřišku prohánět nemusíš, ta je štíhlá dost. Běž prohánět myši na obilné pole, ty jsou vypasené a potřebují trošičku pohybu.“ „No, když myslíš, že bych měla, tak tedy půjdu,“ mňoukla Micka, otřela se kožíškem o králíkárnu, až to zajiskřilo, a se zdviženým ocáskem hrdě odkráčela.

Informace o knize

Autor: Jiří Aulický
Počet stran: 61
Vazba: měkká lepená, formát A5
ISBN: 978-80-7550-055-7
Rok vydání: 2018

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 198 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2074 2074

Ano, už mi něco vyšlo. 357 357

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 215 215