Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Konec trápení?

Aleš Rössler

Cena knihy je 198 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Kniha je vyprodaná

O knize

Autor v knize s velkým osobním prožitkem a na úrovni ztvárnil vše, čím si prošel a prochází vinou svého duševního onemocnění – jež mu však nejen nebrání, ale naopak ho přímo podněcuje, aby svým poznatkům dal literární podobu.
Činí tak s velice ušlechtilým cílem: dát podobně postiženým lidem jakýsi návod, jak tento handicap zvládnout. Průběh vyrovnávání se s onemocněním dovedl autora k poznání, jak hluboce pravdivá jsou mnohá rčení, jež už tradičně používáme (a do nichž se – jak líčí na str. 14 – doslova zamiloval). Ta mu pak poskytují místy hojnou inspiraci, což ale není na škodu celkovému vyznění kultivovaného textu.

Ukázka z knihy

Domnívám se, že jednou z nejtěžších věcí, které člověk s určitým zdravotním zatížením musí zdolávat, je skutečnost každodenního lítého a vyčerpávajícího boje o přežití.

Většinou každý vnímá nemoc jako určitou zátěž organismu, kterou jeden zvládá lépe a druhý hůře. Nejzásadnější je však ono neustále se opakující a doslova ubíjející trápení ve dne v noci, kdy příkladně člověk trpí bolestmi těla nebo duše. Vlastně se vyskytují jen krátké chvíle milosrdného spánku, pokud zrovna nezápasíte se zlými sny a nebudíte se zpocený a vyděšený. Dá se říct, že před neustálou bolestí téměř není úniku. Jsou to jen prchavé okamžiky, kdy se člověk dostává myšlenkami někam jinam, a věřím tomu, že to jsou právě ty chvíle, které ho zachraňují, neboť mu umožňují překonat to neustálé trápení.

Informace o knize

Autor: Aleš Rössler
Počet stran: 78
Vazba: měkká lepená
ISBN: 978-80-87590-50-8
Rok vydání: 2013

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 198 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2073 2073

Ano, už mi něco vyšlo. 356 356

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 214 214