Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


111+1 osamělý den

Jaroslav Sedláček

Cena knihy je 198 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Postup pro objednání knihy SMSkou

Pošlete na číslo 9020099 SMSku s textem:

SUPLIK 179 jmeno prijmeni adresa

Po potvrzení první SMS pošlete druhou SMS s textem:

SUPLIK 179

Druhá SMS bude opět potvrzena a tím je objednávka i platba dokončena. Knihu zašleme do 5 dnů na adresu uvedenou v první SMS.

O knize

Autorovi se podařilo nashromáždit 112 postřehů inspirovaných všednodenním veselým i smutným životem, jimž dal podobu většinou vtipných a vtipně pointovaných komentářů k situaci. Jde o typicky mužský náhled na svět, kořeněný hospodskými historkami i vlastními bohatými zkušenostmi, takže nikoho nepřekvapí, že většina krátkých fejetonů je o ženách a sexu, ovšem autor se odvážně pouští třeba i do úvah o jazykové stránce věcí. Kniha je příkladem příjemné, pestré četby pro přemýšlivé čtenáře.

Ukázka z knihy

Z dlouhé osamělé chvíle jsem se pokusil spočítat všechny své životní lásky. Laskavé i nelaskavé. A sestavit žebříček jejich důležitosti. Výsledek? Ztratil jsem se v tom. Proto jsem z pomyslné, obludných rozměrů dosahující hromady vyloučil lásky školní, studentské i všechny ostatní, v nichž hrály nějakou roli ženy. Bez rozdílu věku. Přesto na téhle haldě zůstalo ostatních životních lásek víc než dost. Jednou z prvních byla rajská omáčka. Jako dítě jsem se po ní mohl utlouct. Následovala láska ke knihám. Četbu miluju dodnes a věřím, že kdyby knihy byly živé, budou mě milovat taky. Miloval jsem a dosud mám rád sport, hlavně fotbal. Mou životní láskou je také psaní. Bývala jí i moje práce. Jenže vlivem času i určitého tělesného opotřebování to s ní dopadlo jako s mnohými manželstvími: zevšedněla mi, jaksi mě přestává bavit. Celoživotní lásku k pivu se skoro stydím přiznat, naopak vztahem ke zvířatům, zvláště psům, se pyšním rád. A co miluju dál? Hodně sprosté vtipy, slunečné dny, lidi, kteří umějí rozdávat radost. Jen ten žebříček důležitosti se mi sestavit nedaří. Nevadí. Hlavně když na jeho špici nefiguruje láska k bezproblémovému vyprazdňování, kterou se netají mnozí lidé v pokročilejším věku.

Informace o knize

Autor: Jaroslav Sedláček
Počet stran: 174
Vazba: formát B6, vazba měkká lepená
ISBN: 978-80-7550-052-6
Rok vydání: 2017

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 198 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2074 2074

Ano, už mi něco vyšlo. 357 357

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 215 215