Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Život v plamenech

Ivan Stuchlík

Cena knihy je 198 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Postup pro objednání knihy SMSkou

Pošlete na číslo 9020099 SMSku s textem:

SUPLIK 178 jmeno prijmeni adresa

Po potvrzení první SMS pošlete druhou SMS s textem:

SUPLIK 178

Druhá SMS bude opět potvrzena a tím je objednávka i platba dokončena. Knihu zašleme do 5 dnů na adresu uvedenou v první SMS.

O knize

Hororová povídka Ivana Stuchlíka vychází z oblíbené české tradice čertovských pohádek, jenže místo obvyklých spíše komických čertů v ní vystupují čerti opravdu zlí a nebezpeční. Příběh vyrůstá ze situace, kdy hrůzná fáma vyprovokuje dvojici kluků k nepředloženému činu. Trauma z něho, podpořené rodičovskými historkami, má posléze na dětského vypravěče děsivý dopad. Čtenáři určitě ocení fantazii mladého talentovaného autora a jeho smysl pro vytváření pravé hororové atmosféry.

Ukázka z knihy

Sedl jsem si na lavičku. Potřeboval jsem na chvíli uvažovat, popřemýšlet o tom, co jsem zjistil. Že by tu proběhla nějaká evakuace obyvatel? A na mě zapomněli? Ale ne, to je hloupost, rodiče by mě přece vzbudili a nenechali by mě tu. Byli sice naštvaní, ale tohle by mi nikdy neudělali. Byl jsem tak ponořený do svých myšlenek, že jsem za sebou neuslyšel přibližující se kroky. Na rameno mi dopadla něčí ruka. Polekalo mě to tak, že jsem vykřikl. Vyskočil jsem z lavičky a otočil se. Za mnou stála nějaká dívka zhruba v mém věku. Měla ohnivě rudé vlasy, tmavé oči a obličej posetý pihami. Oblečená byla do černé kožené bundy a riflí. Překvapeně jsem na ni zíral a nezmohl se ani na slovo, jak mě vyvedla z míry. „Ahoj,“ promluvila. „Vidím, že tě tu přehlídli.“ „Ehm, jo, asi jo,“ podařilo se mi vykoktat. „Co se tu přihodilo?“ Dívka si povzdychla. „To je na dlouhý vyprávění. Ale jestli chceš, zavedu tě k rodičům. A mimochodem, jmenuji se Tereza.“ „Já Martin. Ale k rodičům mě doprovázet nemusíš,“ dodal jsem. „Stačí, když mi popíšeš, kudy mám jít.“ „Ta cesta je dost složitá,“ namítla Tereza. „Celé město se muselo vyklidit.“ Tak přeci jenom, blesklo mi hlavou. Mávla rukou směrem doprava. „Tak pojď,“ pobídla mě a vykročila. „Počkej,“ zadržel jsem ji. „Když se tu uskutečnilo vylidnění, tak co tu pohledáváš ty?“ „Na totéž se tě můžu zeptat i já,“ opáčila a pokynula mi, abych ji následoval. „Tak honem, není času nazbyt.“ Váhavě jsem se vydal za ní. „Dobře, tak teď mi snad už prozradíš, co se tu odehrálo,“ řekl jsem po cestě. „Za chvíli se to dozvíš,“ odvětila tajemně. „Nemluv v hádankách!“ vykřikl jsem, protože jsem začínal ztrácet trpělivost.

Informace o knize

Autor: Ivan Stuchlík
Počet stran: 77
Vazba: formát B6, vazba měkká lepená
ISBN: 978-80-7550-051-9
Rok vydání: 2017

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 198 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2074 2074

Ano, už mi něco vyšlo. 357 357

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 215 215