Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Prsten sněhového krále

Jana Havlatová

Cena knihy je 297 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Kniha je vyprodaná

O knize

Trojice pohádek Prsten sněhového krále, Oči hvězdám podobné a Když kohout zakokrhal představuje četbu pro pro starší dětské čtenáře a dospělé. V prvním pohádkovém příběhu pomůže pochopit bohatému králi Horymírovi jeho dospělá dcera skutečné hodnoty života, kvůli důvtipnému plánu za pomoci nejen blízkých přátel. Druhý, vypráví o líném Ondrovi, ze kterého se stane pracant díky nápadům moudré perníkářky Pernoltýny a třetí příběh vypráví o tom, že napravení zlého činu přináší velké ponaučení nejen tomu , kdo chce svou vážnou chybu napravit.

Ukázka z knihy

A už je to tu. Přes sto nosičů nakládá ještě téhož večera vše potřebné k vyplutí. Loď nese na přání pana krále jméno Naděje. Jako vyleštěné zrcadlo se třpytí na bocích a vlajce zlatem vymalovaný a vyšitý nápis s královským erbem.
Paolo má samozřejmě nade vším hlavní dohled. Především je mu Urijášem uloženo, aby Janka zaměstnal a nechal strážit celou noc. Hlavní důvod mu Urijáš neřekl. A aby neměl čas se ptát, strčí mu do ruky velký váček s penězi se slovy: „To máš za ten spěch a Jankovo učení.“
Spravedlivý Paolo mu chce říct, že už od pana krále odměnu získal, ale Urijáše to vůbec nezajímá. Měl dnes šťastný den a honem volá kočího, aby jej zavezl na zámek.
A co Eliška? Nikdo v tom nočním shonu nezpozoroval, že tajně prchla ze zámku. Jakpak by mohli, když ji to námořnické oblečení, vycpané břicho a zvláště vousy a knír tak dokonale proměnily. Převlek byl opravdu dokonalý, to Eliška dobře ví. Když Paolo před časem vyhlásil, že přijímá nové kuchaře na svou dalekou výpravu, už tenkrát ji nikdo nepoznal. Nic netušící Paolo ji proto i dnes díky doporučení od Klárky najímá coby kuchaře Huberta společně s lodním šéfkuchařem Pietrem, široko daleko vyhlášeným rybím specialistou.
Za ranního úsvitu vytáhla Naděje kotvy a vyplula na otevřené moře.
Král Horymír si po probdělé noci a zmatku spokojeně vyspával do poledních hodin a s neobvykle veselou náladou usedl k pozdnímu královskému obědu. Ospale si dává krajkový ubrousek za fiží. Chvíli čeká na Elišku, ale když Eliška nikde, pomyslí si:
„Jen ať si trucuje! Však ono ji to trucování přejde, až ji provdáme. Blažeji!“

Informace o knize

Autor: Jana Havlatová
Počet stran: 66
Vazba: měkká lepená, A5
ISBN: 978-80-7550-029-8
Rok vydání: 2016

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 297 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2073 2073

Ano, už mi něco vyšlo. 356 356

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 214 214