Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Když ptáčka lapají

Petra Benešová

Cena knihy je 198 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Postup pro objednání knihy SMSkou

Pošlete na číslo 9020099 SMSku s textem:

SUPLIK 152 jmeno prijmeni adresa

Po potvrzení první SMS pošlete druhou SMS s textem:

SUPLIK 152

Druhá SMS bude opět potvrzena a tím je objednávka i platba dokončena. Knihu zašleme do 5 dnů na adresu uvedenou v první SMS.

O knize

Zručně napsaná próza na typicky ženské téma: Zprvu nadšeně prožívaná „věčná“ láska hlavní hrdinky Jany po partnerově nevěře rázem skončí. Jana se upne jen na svou dceru a nejlepší přítelkyni Jitku, s jejíž pomocí začne podnikat. Posléze se seznámí s atraktivním fotografem, ale v jeho lásku (a vlastně ani v sebe) nevěří a začne se svému milému vyhýbat. Romantickému závěru předchází věrohodně pojatý děj s dobře vystiženými charaktery všech ženských, ale i mužských a dětských postav. Jde o čtivou prózu, která dokáže udržet pozornost čtenářek od začátku do konce.

Ukázka z knihy

Pohotovost. Zašedlý, starý dům. Bez vrstvy smogu by nejspíš svítil oslnivě bílou či krémovou barvou omítky (díky špinavému nánosu se to nedalo s určitostí říci). Působil rozhodně velmi nevlídně. Jako by nestačilo, jak se nemocní cítí, ještě musejí se svými neduhy navštěvovat takto ponurý objekt, jemuž není rovno. Nejhorší dům v okolí – měli by s ním už konečně něco udělat, pomyslela si Jana. Nedivila se Markétce, že chtěla jít raději ke svému doktorovi než sem, i když zřejmě ne z tohoto důvodu, nýbrž spíše ze zvyku. Nicméně sobota je dnem volna a Markétčin doktor dlel právě na své chatě, a tak se bohužel museli spokojit s lékařem nebo lékařkou na pohotovosti.

Jirka vynesl malou po schodech do druhého patra, kde se na konci dlouhé chodby nacházela ordinace dětské pohotovosti. Uvnitř to vypadalo podstatně lépe. V čekárně na dřevěných židlích seděli jen nějaká maminka s asi tak desetiletým chlapcem. Jirka si sedl se svým „nákladem“ naproti a Jana si přisedla vedle. Hned nato se otevřely dveře a postarší sestřička pozvala ženu se synem do ordinace.

Přibližně po deseti minutách se s nimi Jana s dcerkou vystřídaly. Baculatá sestra si vyžádala Markétčin zdravotní průkaz. Za stolem seděl doktor ve středních letech. Usmál se přívětivě na holčičku tulíci se mamce v náručí: „Tak copak tě trápí, princezno?“

Vyšetření bylo krátké. Byla to angína – tak jak Jana předpokládala. S receptem na penicilin a nezbytným obrázkem opouštěli s úlevou lékařský dům. Ještě zajeli do lékárny a potom domů. Maťka dostala lék a se zavázaným krčkem brzo usnula.

Informace o knize

Autor: Petra Benešová
Počet stran: 105
Vazba: měkká lepená A5
ISBN: 978-80-7550-018-2
Rok vydání: 2016

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 198 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2073 2073

Ano, už mi něco vyšlo. 357 357

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 214 214