Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Na houpačce středního věk

Veronika Málková

Cena knihy je 198 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Postup pro objednání knihy SMSkou

Pošlete na číslo 9020099 SMSku s textem:

SUPLIK 135 jmeno prijmeni adresa

Po potvrzení první SMS pošlete druhou SMS s textem:

SUPLIK 135

Druhá SMS bude opět potvrzena a tím je objednávka i platba dokončena. Knihu zašleme do 5 dnů na adresu uvedenou v první SMS.

O knize

Novela velmi zevrubně, do nejmenších podrobností líčí peripetie vztahu jedné současné skoro čtyřicátnice ke třem mužům jejího života: zhýčkanému partnerovi, okouzlujícímu venezuelskému milenci a po letech potkané někdejší první lásce. Díky talentu a bohatým zkušenostem se autorce podařilo působivě a zcela autenticky vylíčit propojené osudy všech postav a celý sled různě zatajovaných a postupně odhalovaných skutečností přivést ke zdárnému konci. Jde o přitažlivou četbu především pro empatické čtenářky.

Ukázka z knihy

Uvědomila jsem si, že jsem ze sebe ještě nestihla servat tu babičkovskou zástěru a chtěla to napravit, když jsem si vzpomněla na dnešní rozhovor mezi mnou a Ivetou na téma já a Joshua včera večer u mě doma. „Hlavně buď hrdá a nevnucuj se mu. Jestli tě příště nepovalí hned ve dveřích na záda a nezačne tě vášnivě líbat a strhávat s tebe tvoje svršky, tak je to vůl, který si nezaslouží, aby ses pro něj trápila,“ kategoricky vyhodnotila situaci Iveta. Přece vám kvůli jedné nebo dvěma lžím nezničí celý zbytek života? Chovej se hlavně úplně přirozeně, jako by tu nebyl. Žádné přehnané sezení před zrcadlem a zoufalé přehrabování šatníku. Jsi krásná i v teplákách a bez gramu make-upu, a jestli to nevidí, tak je to hlupák,“ pokračovala ve své řeči Iveta. „Především se vymaň ze svěráku jménem Joshua – co by tomu řekl Joshua, abych se líbila Joshuovi, jak by Joshua reagoval, kdybych opětovala úsměv jinému muži… Pozornost jiných mužů od sebe taky nestrhávej. Jsi přece ještě mladá, tak proč by ses nemohla znova zamilovat? … kdyby tě teda náhodou nechtěl Joshua,“ zmírnila závěr své řeči Iveta… … a tak jsem si tedy zástěru ponechala a upatlaná od mouky s vlasy staženými do culíku se zpříma koukala do očí svého milého, který na rozdíl ode mě vypadal jako z titulní strany módního magazínu.

Informace o knize

Autor: Veronika Málková
Počet stran: 168
Vazba: měkká lepená, A5
ISBN: 978-80-87590-95-9
Rok vydání: 2015

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 198 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2070 2070

Ano, už mi něco vyšlo. 356 356

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 214 214