Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav Objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka  - přední strana Obálka  - zadní strana


Nauč mě píseň svého srdce

Renata Bicencová

Cena knihy je 297 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně.

Postup pro objednání knihy SMSkou

Pošlete na číslo 9020099 SMSku s textem:

SUPLIK 117 jmeno prijmeni adresa

Po potvrzení první SMS pošlete druhou SMS s textem:

SUPLIK 117

Po potvrzení druhé SMS pošlete třetí SMS s textem:

SUPLIK 117

Třetí SMS bude opět potvrzena a tím je objednávka i platba dokončena. Knihu zašleme do 5 dnů na adresu uvedenou v první SMS.

O knize

Kniha má skoro detektivní zápletku, autorka nechává čtenáře, aby přemýšlel a uvažoval nad tím, jaký je Joe a proč jedná tak, jak jedná…Krásně vykreslené vlastnosti postav, kterým autorka dává rozehrát pohádkový příběh, kterému se dá uvěřit. Krásně popsané vášně, city, nálady. Je v tom všechno, napětí, láska a historie. Děj čtenáře vtáhne a taky se mu chce tančit a mít u sebe moudrého partnera. Ten příběh je hodně zvláštní, a je zajímavý tím,že se jím celou dobu táhne mystická linka.

Ukázka z knihy

Zavázal mi oči a pustil nějakou hudbu. Chtěla jsem něco říct, ale položil mi prst na ústa. „Pst… poslouchej, použij srdce. Nemysli na nic jiného a jen vnímej hudbu…“ Byla to krásná muzika, nevím sice, co to bylo za písničku. Ani jsem tolik nevnímala, o čem se v ní zpívá, protože jsem se musela soustředit na Maura a tanec, s těma zavázanýma očima jsem si připadala jako bubeník, každou rukou i nohou něco jiného, ale ta píseň mi projížděla celým tělem. Taková něžná, jemná, pomalá… Stála jsem tam a nehýbala se. Mauro mě chytil, jako při tanci, přitiskl k sobě a pošeptal: „Poslouchej hudbu, povedu tě, nech se jen vést.“ „Nemůžu tolik vnímat ty slova, Mauro.“ „To není potřeba, důležitá je hudba a její rytmus, víš? Začneme úplně od začátku, aby ses naučila používat nejdřív nohy a nepletly se ti strany. Nech se ode mne jen vést a uvidíš, že to půjde dobře.“ Poslechla jsem ho, až kupodivu, vzhledem ke své vzdorovité povaze… a poslouchat cizí lidi? To už vůbec ne. Ale najednou jsem byla jako v transu. Skoro jako když mě Joe hypnotizoval. Dokonce i moje nohy chodily, jak měly. Teda abych to upřesnila, poslouchaly Maura. Opravdu mě tak nějak vedl. A ta hudba… to bylo skvělé. Tancovala bych snad celou noc, s těma zavázanýma očima. Bylo to něco tak vzrušujícího! Ale věděla jsem, že to není jen o tanci. Na Maurovi mě něco velmi fascinovalo. Jako bych ten jeho pohled, když se na mě podíval poprvé, někde viděla, pořád jsem si říkala. Byla jsem z toho úplně zmatená. Děly se mi poslední dobou samé divné věci, ten sen, teď zase Mauro, pořád se mi to nějak zaplétalo do sebe, ale nevěděla jsem vůbec proč. Najednou mi Mauro sundal šátek z očí. „Jsi velmi dobrá žákyně, vidíš, a to jsi měla obavy.“ „Ty nejsi učitel, ale určitě nějakej čaroděj, přečaroval jsi mi nohy.“

Informace o knize

Autor: Renata Bicencová
Počet stran: 100
Vazba: měkká lepená
ISBN: 978-80-87590-75-1
Rok vydání: 2014

Celková cena za odeslané SMS zprávy je 297 Kč vč. DPH. Tech.realizace AXIMA spol.s r.o. Tel.infolinka: 603 276 378, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.

Anketa

Píšete něco?

Ano, ale jen do šuplíku. 2073 2073

Ano, už mi něco vyšlo. 357 357

Ano, ale jen na webu. 575 575

Ne, asi neumím psát. 118 118

Ne, raději jen čtu. 214 214