Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka - přední strana Obálka - zadní strana

Pan Dokonalý a kotě s diamantem

Jana Jezberová

Cena knihy je 297 Kč, poštovné je zdarma.

Postup pro objednání knihy

Pošlete na číslo 9020099 SMSku s textem:

SUPLIK 62 jmeno prijmeni adresa

Po potvrzení první SMS pošlete druhou SMS s textem:

SUPLIK 62

Po potvrzení druhé SMS pošlete třetí SMS s textem:

SUPLIK 62

Třetí SMS bude opět potvrzena a tím je objednávka i platba dokončena. Knihu zašleme do 5 dnů na adresu uvedenou v první SMS.

O autorce

Autorka se narodila a žije v Děčíně. Pracuje jako terapeutka a mezi její hlavní profese patří kineziologie "one brain", kraniosakrální terapie, reiky a pořádání prožitkových seminářů pro děti a dospělé. Její velkou zálibou je výklad Tarotových karet a psaní příběhů.
Od svých klientů čerpá prvotní náměty pro své psaní, které pak poskládá do povídky, což pochopitelně dává knize větší sílu. Veškeré postavy jsou ale fiktivní.
Sama autorka o svém psaní říká: "Důvodem toho, proč tvořím příběhy je fakt, že ne každý má život lehký a příjemný. Přála bych si, aby čtenář, který si mou knihu přečte, našel alespoň chvilku času k tomu, sednout si a v klidu se zamyslet nad tím, jaký je ten jeho život. Myslím si, že každý má co vylepšovat a každý má právo žít tak, jak by si přál."

O knize

Jde o typicky ženskou literaturu – o zdařile a vtipně napsanou novelu, jejíž hrdinové (spíše ovšem hrdinky) a jejich osudy jsou vzaty a do detailů odpozorovány přímo ze života, včetně všech těch zdánlivých náhod i funkčně užitých, věrohodných dialogů. Mužskému čtenáři sice místy zůstane rozum stát nad některými situacemi, ale autorce se nakonec podaří každého bezbolestně přesvědčit o své pravdě a dobrým vygradováním děje udržet čtenářovu pozornost až po sám konec. Takže i všechny četné sexuální scény, byť místy nemají daleko k pornografii, jsou nakonec v celém kontextu dost únosné. A čtenářkám na konci (mimochodem vymyšleném tak, že klobouk dolů!) může i slza ukápnout.Autorka-terapeutka touto knihou uspořádala svůj další úspěšný prožitkový seminář, jehož absolvování (v duchu rčení Per aspera ad astra – Přes překážky ke hvězdám) lze doporučit každé citlivé duši.

Ukázka z knihy

Hm, už jsem povýšila na miláčka. Pak mi dal pusu a kytku. Vzpurně s pusou našpulenou a postojem přímo bojovým jsem nastavila ještě druhou ruku. Hle, překvapení se konalo.

„No dobře, ty nedočkavá kočičko, chtěl jsem ti to dát až doma, ale když nedáš jinak, dám ti to hned. Aby všichni viděli, jak moc tě miluju.“ Vyndal z kapsy malou růžovou sametovou krabičku.

Ztuhla jsem a opět se mi rozklepala kolena. Do té doby jsem byla celkem v pohodě, ale tohle jsem nečekala. Hm, asi se vyplatí nebýt skromná, napadlo mne.

Řekl: „No neboj a otevři ji. Ty dračice jedna!“

Já cítila, jak celý salon hledí na tuto scénu, jako bych byla na scéně Národního divadla. Váhala jsem, když paní zákaznice, kterou jsem právě česala, řekla: „Tak ji, Niky, otevřete.“

Já poslechla a otevřela. Zároveň s víčkem od krabičky jsem otevřela úžasem i pusu. Byl tam! Byl tam diamant, a tak krásný a třpytivý, že jsem málem omdlela. Vyšlo ze mě jen jakési „ach“ a oči se mi opět zalily slzami.

Petr mě políbil, evidentně spokojený, a zamířil k odchodu. U dveří se ještě otočil, a když mě viděl, jak držím v jedné ruce kytku s fénem, v druhé krabičku se zásnubním prstenem, usmál se evidentně spokojený svým vystoupením a řekl: „Dnes večer buď doma, kotě!“ A jak rychle přišel, tak rychle odešel. No prostě pan Dokonalý.

Informace o knize

Autor: Jana Jezberová
Počet stran: 139
Vazba: měkká lepená
ISBN: 978-80-87590-25-6

Cena tří SMS je 297 Kč vč. DPH. Tech. realizace AXIMA spol.s r.o. Tel. infolinka: 777 634 069, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o Šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.