Jednoduchá platba

Knihy z nabídky knihkupectví a vydavatelství Šuplík.cz můžete objednat a koupit jednoduše, pouhým odesláním SMS.

Stav objednávky

Ověřte si, v jakém stavu je vaše SMS objednávka.

Obálka - přední strana Obálka - zadní strana

Jihočeská próza a poezie 2010

vítězové literární soutěže Jihočeská próza a poezie 2010

Cena knihy je 99 Kč, poštovné je zdarma.

Postup pro objednání knihy

Pošlete na číslo 9020099 SMSku s textem:

SUPLIK 24 jmeno prijmeni adresa

Po potvrzení je objednávka i platba dokončena. Knihu zašleme do 5 dnů na adresu uvedenou v SMS.

Něco o knize

Sbírka vychází jako soubor nejlepších prací Literární soutěže Jihočeská próza a poezie 2010 a jak napsala předsedkyně poroty, paní Jaroslava Ladýřová : " V dnešní době, v níž většina mladých lidí a dětí tráví svůj volný čas s přítelem počítačem, se stal malý zázrak. Do literární soutěže poslalo své práce 211 autorů ve věku 7 – 18 let. Potřeba hrát si se slovy, podělit se o svůj svět plný fantazie, nebát se vyjádřit vlastní pocity, dojmy, nálady, myšlenky, to všechno v nich bylo…"

Ukázka z tvorby

Odiet amo-Ludmila Koberová

Pomalu se probouzím. Vznáším se lesem. Ne, nevznáším - něco mě nese. Jo a taky to pěkně drncá. „Ach jo,“ vzdychnu si, „ne že bys mi rozuměla, co?!“ Ani se nepodívá. Opravdu nechápu, proč mi dala takový trapný jméno. Jaruška. Jako by skutečnost, že jsem panenka, nebyla sama o sobě dost hrozná. A vůbec - špendlík , který mě probodává, asi nebude sterilizovaný. Abych z něj nakonec nedostala morbo regio. Ach jo, zase kecám chytře latinsky. Vážně se mi pomstila. Víte, to je tak. Člověk se nudí, nemá co dělat a v hlavě se mu urodí myšlenka. Nejprve je malá, ale čím více o ní přemýšlíte, tím více se vám zdá dobrá. No a tak se vlastně dostala na svět malá voodoo panenka s roztomilými růžovými šatičkami, totiž já. Potíž je v tom, že se strašně nudím. Ať spolu jdeme kamkoliv, nikdy se nemůžu protáhnout nebo si jen tak sednout pod muchomůrku a vdechovat omamnou vůni života. Vždy musím být připíchnutá na levé klopě kabátku a tvářit se tajemně. Už mě z těch falešných emocí vážně bolí pusinka. Mám ji snad proto, abych mluvila, ne?! A taky bych mluvila. O všem. S kamarádkou z druhé klopy kabátku jsme na tom stejně. Jmenuje se Bloncka a je hrozně blonďatá. Jaké překvapení, že? Ale je to chudinka. Lehounce jí vlaje oko, a asi proto se do ní dokážu tak dobře vcítit. Naše paní Bohyně totiž není zrovna mistr rukodělné práce. Když jsme s Blonckou samy, tajně se jí chichotáme, ale jenom potichoučku. Má totiž uši snad všude...

Informace o knize

Autor: vítězové literární soutěže Jihočeská próza a poezie 2010
Počet stran: 88
Vazba: měkká

Cena dvou SMS je 198 Kč vč. DPH. Tech. realizace AXIMA spol.s r.o. Tel. infolinka: 777 634 069, email: prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz.

Co jsme zač?

Šuplík.cz je knihkupectví a vydavatelství, které tiskne a vydává klasické papírové knihy zejména začínajícím autorům.

Kromě výroby a vydání knihy zajišťujeme i její přímý prodej přes SMS.

Přečtete si více o Šuplíku nebo nám rovnou napište – se vším vám poradíme.